Schneider Electric Switching Power Supply, ABLP1A24045 2 Output 24V dc, 4.5A, 100 W, Input 100V to 240V ac
Maximum Output Voltage
24V dc
Number of Outputs
2
Power
100W
Minimum Operating Temperature
-30°C
SMPS Output Current
4.5A
Maximum Operating Temperature
70°C
Depth
159mm
Standards/Approvals
Width
97mm
Efficiency
89%
Maximum Input Voltage
240V ac
Output Current
4.5A
Minimum Input Voltage
100V
Maximum Output Voltage
24V dc
Number of Outputs
2
Power
100W
Minimum Operating Temperature
-30°C
SMPS Output Current
4.5A
Maximum Operating Temperature
70°C
Depth
159mm
Standards/Approvals
Width
97mm
Efficiency
89%
Maximum Input Voltage
240V ac
Output Current
4.5A
Minimum Input Voltage
100V