TDK-Lambda, RWS-50B-24, 2.2A
RS Stock No.: 839-9620Brand: TDK-LambdaManufacturers Part No.: RWS-50B-24
brand-logo
View all in Switching Power Supplies
Technical Document
Specifications
SMPS Output Current
2.2A
Width
34mm
Country of Origin
Malaysia
Product details
50W to 600W Single Output Industrial Power Supplies RWS Series