SCHAEFFLER LOCKNUT-HOOK-KM0-16-SET 20 mm C Hook Wrench 110 mm
RS Stock No.: 311-540Brand: SCHAEFFLERManufacturers Part No.: LOCKNUT-HOOK-KM0-16-SET
View all in C Spanners
Technical Document
Specifications
Product Type
C Hook Wrench
Maximum Jaw Capacity
20mm
Minimum Jaw Capacity
16mm
Overall Length
110mm
Standards/Approvals
No
Country of Origin
Germany
View all in C Spanners
Stock information temporarily unavailable.
Product Type
C Hook Wrench
Maximum Jaw Capacity
20mm
Minimum Jaw Capacity
16mm
Overall Length
110mm